KNECHT Filtru ulei OC 230

  • Producator: KNECHT
  • Cod piesa: OC 230
  • Disponibilitate: Nu este in stoc

Solicita oferta
Tip filtru Filtru insurubabil
Diametru carcasa [mm] 76
Înaltime [mm] 65,6
Filet cuplaj M20x1,5
Diametru simering [mm] 63
Diametru interior 2 [mm] 59,7
Presiune de deschidere supapa trecere [bar] 1
Moment strangere [Nm] 16
Cod articol al dispozitivului special recomandat OCS 1
Producator Cod OEM
SMART 1221800110
YANMAR 12915035150
YANMAR 12915035151
PROTON 414505
KOMATSU 4316740
FORD 5006227
FORD 5010038
FORD 5012574
KOMATSU 8942435020
KOMATSU 8944304110
GMC 93156093
GMC 93156247
GMC 93156667
KOMATSU 94243502
KOMATSU 94430411
CATERPILLAR 9Y4491
CATERPILLAR 9Y4512
MITSUBISHI D001450
MITSUBISHI K4662010
MITSUBISHI K486201
KIA K71014710
MITSUBISHI MD001445
MITSUBISHI MD007095
MITSUBISHI MD007360
MITSUBISHI MD030795
MITSUBISHI MD031805
PROTON MD031805
MITSUBISHI MD061445
MITSUBISHI MD071462
MITSUBISHI MD071462A
MITSUBISHI MD084693
MITSUBISHI MD136466
MITSUBISHI MD322508
MITSUBISHI MZ690072
MITSUBISHI XD00145
MITSUBISHI XD031805
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) motor pe benzina 1998 2006 70 95 benzina
2 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) motor pe benzina 2000 2006 90 122 benzina
3 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) motor pe benzina 1995 1997 103 140 benzina
4 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) motor pe benzina 1998 2006 70 95 benzina
5 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 GDI (DA2A) motor pe benzina 2000 2006 90 122 benzina
6 MITSUBISHI CHALLENGER (K90) 3.0 V6 (K96W) motor pe benzina 2000 2016 125 170 benzina
7 MITSUBISHI COLT CZC Cabriolet (RG) 1.5 Turbo motor pe benzina 2006 2009 110 150 benzina
8 MITSUBISHI COLT LANCER (A7_) 1.2 motor pe benzina 1978 1979 40 55 benzina
9 MITSUBISHI COLT LANCER (A7_) 1.4 motor pe benzina 1978 1979 50 68 benzina
10 MITSUBISHI COLT LANCER (A7_) 1.6 motor pe benzina 1978 1979 60 82 benzina
11 MITSUBISHI COLT LANCER Station Wagon (A7_K) 1.4 motor pe benzina 1978 1979 50 68 benzina
12 MITSUBISHI COLT Mk II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A) motor pe benzina 1984 1986 40 55 benzina
13 MITSUBISHI COLT Mk II (C1_A) 1.2 EL,GL (C15A) motor pe benzina 1986 1988 44 60 benzina
14 MITSUBISHI COLT Mk II (C1_A) 1.3 EL,GL (C11A) motor pe benzina 1986 1988 49 67 benzina
15 MITSUBISHI COLT Mk II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) motor pe benzina 1984 1988 55 75 benzina

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

ATE