REMSA Set saboti frana 4701.00

  • Producator: REMSA
  • Cod piesa: 4701.00
  • Disponibilitate: Nu este in stoc

Solicita oferta
Partea de montare puntea spate
Diametru [mm] 254
Latime [mm] 57
Articol extins/Informatii de extindere fara levier
Sistem frânare Girling
Greutate (în kg) 2,428
Producator Cod OEM
NISSAN 089053200
FORD 1551318
FORD 1610955
SSANGYONG 4833005000
FORD 5019046
FORD 5020419
FORD 5020556
HYUNDAI 58305-34A10
HYUNDAI 5830534A10
HYUNDAI 58305-44A10
HYUNDAI 5830544A10
HYUNDAI 58305-44A40
HYUNDAI 5830544A40
FORD 6079621
MERCEDES-BENZ 6314230107
RENAULT 7701201617
RENAULT 7701202897
RENAULT 7701203072
RENAULT 7701204639
RENAULT 7701205917
FORD 88GX2200BA
FORD 88GX2200FA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) 2.0 D motor diesel 1988 1993 44 60 motor diesel
2 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) 2.0 D motor diesel 1993 1996 45 61 motor diesel
3 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D motor diesel 1990 1994 41 56 motor diesel
4 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
5 MERCEDES-BENZ 100 bus (631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
6 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) 2.0 D motor diesel 1988 1993 44 60 motor diesel
7 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) 2.0 D motor diesel 1993 1996 45 61 motor diesel
8 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) D (631.332, 631.342) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
9 MERCEDES-BENZ 100 caroserie (631) D (631.332, 631.342) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
10 MERCEDES-BENZ 100 platou / sasiu (631) D (631.340) motor diesel 1988 1992 53 72 motor diesel
11 MERCEDES-BENZ 100 platou / sasiu (631) D (631.340) motor diesel 1990 1996 55 75 motor diesel
12 NISSAN TRADE platou / sasiu 2.3 D motor diesel 1996 2001 55 75 motor diesel
13 RENAULT MASTER I bus (T__) 2.0 motor pe benzina 1985 1989 60 82 benzina
14 RENAULT MASTER I bus (T__) 2.1 D motor diesel 1989 1995 44 60 motor diesel
15 RENAULT MASTER I bus (T__) 2.4 D motor diesel 1986 1989 53 72 motor diesel

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Parteneri

ATE